Aktualności

Podsumowanie 2019. Co się działo na blogu?

Czas na krótkie podsumowanie minionego roku. Co się działo na blogu? Jakie ciekawe imprezy zaliczyliśmy?

Gry

Na początku roku wróciłam do wycinania mobów w Path of Exile, co wciągnęło mnie dość mocno. Gra ciągle ewoluuje, wcielając w życie kolejne pomysły jej twórców, ale także fanów. W listopadzie natomiast zapowiedziano PoE 2, jest więc na co czekać.

Kr4wi3c przeszedł Hellblade, który to tytuł okazał się bardziej wciągający niż zakładał (normalnie nie kończy grania o 6 rano). Z tym wpisem w sumie nieźle trafiliśmy – chwilę przed zapowiedzią części drugiej, która za sprawą Microsoftu jest w produkcji. Mamy nadzieję, że okaże się co najmniej tak samo dobra.

Kr4wi3c rozpisał się na temat pierwszej polskiej gry 3D, czyli Target (na platformę PC dla jasności), który to wpis okazał się jednym z najpopularniejszych w minionym roku – miło. Ciekawe tylko, czy nie złożyła się na to zbieżność słów kluczowych 🙂

CI Games wypuściło całkiem udanego Snajpera. Gra zebrała pozytywne opinie i okazała się najlepszym SGW z dotychczasowo wydanych przez CI Games. Niestety na zapowiedziany moduł multi przyjdzie nam jeszcze poczekać. Według studia, gdzieś do marca maksymalnie. Chyba, że znów przesuną premierę. Z drugiej strony nadal nie rozumiem, po co pchać na siłę multi do tej gry. Lepiej jakby tę kasę przeznaczyli na dalszy rozwój podstawki.

Książki

W tym roku na blogu ukazało się mało recenzji książek, bo aż dwie. Kr4wi3c przeczytał Hel3, a także cykl Joe Handellmana Wieczna Wojna i Wieczna Wolność.

Filmy & Seriale

W ubiegłym roku sporo oglądaliśmy seriali za sprawą Netflixa, co poskutkowało dwoma wpisami z najciekawszymi naszym zdaniem serialami (pierwszy, drugi). W planach mamy kolejne części cyklu.

Imprezy

W końcu udało się odwiedzić PGA, o czym pisaliśmy w naszej relacji – PGA 2019 – Byliśmy na Poznań Game Arena 2019. Odwiedziliśmy także dwukrotnie wyścigi wraków odbywające się w podwarszawskim Mysiadle.

Co nam przyniesie nowy rok? Zobaczymy. Na pewno będziemy chcieli zorganizować spóźniony konkurs z okazji 5-lecia istnienia bloga. Chętnie też ponownie odwiedzimy PGA, oraz (o ile się uda) Pyrkon, a także kolejne Wrak Race, bo to przednia zabawa.

 

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button