Aktualności

Sniper Ghost Warrior Contracts – Najlepszy snajper wszechczasów

Sniper Ghost Warrior Contracts to bez wątpienia najlepszy Sniper jakiego zrobiło CI Games do tej pory. To już czwarta odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier snajperskich, która okazała się o wiele lepsza od swojej poprzedniczki. Contracts został ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i media. Czyżby CI Games zdołało tą grą przełamać złą passę?

Wszystko wskazuje na to, że tym razem nowy snajper okaże się większym sukcesem niż część trzecia, która nie została zbyt dobrze przyjęta. Liczne glitche i niedoróbki oraz taki sobie i w dodatku spóźniony tryb multiplayer sprawiły, że media i gracze nie byli dla SGW3 zbyt przychylni. W dodatku gra była reklamowana skokiem na segment AAA, przy stosunkowo niskich nakładach. To nie mogło się skończyć dobrze. O czym może świadczyć średnia ocen na Steam, która uplasowała się w okolicach 5,5/10.

Tym razem CI Games odrobiło pracę domową, rezygnując z otwartego świata, stawiając na rozgrywkę skupioną na mniejszych, zintensyfikowanych obszarach. Można powiedzieć, swoisty powrót serii do korzeni. Nawet craftingu tu nie uświadczymy. I dobrze, bo skupiamy się na tym, co jest w tej grze najważniejsze. Contracts względem poprzedniczki ma bardziej dopracowaną mechanikę snajperską, a misje zyskały większą głębię. Robotę robi tu także system kontraktów z nieliniowymi zleceniami i opcjonalnymi wyzwaniami. Niestety, podobnie jak poprzednio tryb multiplayer zostanie dodany w grudniowej aktualizacji. Co przyniesie? Zobaczymy.

Tymczasem przyjrzyjmy się jak plasują się oceny Sniper Ghost Warrior Contracts:

  • Steam – 7/10
  • Metacritic – 7,1/10 /User Score – 6,7/
  • Gry OnLine – 7/10
  • Gram.pl – 7/10

Nie jest źle biorąc pod uwagę fakt, że to gra budżetowa, stanowiąca rozwinięcie idei SGW3.

UWAGA! CI Games w związku z niedawną premierą gry organizuje KONKURS

Pokaż swój najlepszy strzał, a może wygrasz paczkę giftów #SGWContracts.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button