Aktualności

Craftlands Workshoppe – lekka gierka na leniwą niedzielę

CraftLands Workshoppe to dziwny tytuł. Łączy ekonomię, handel i craftig, a głównym w niej zadaniem jest prowadzenie warsztatu w fantastycznej krainie. Gracz będzie mógł w nim zajmować się alchemią, kowalstwem oraz gotować.

W CraftLands Workshoppe gracz będzie podnosił swoje umiejętności i odblokowywał kolejne narzędzia swojego rzemiosła. Będzie poszukiwać zasobów i postępując zgodnie z przepisami i schematami produkować coraz potężniejsze mikstury, broń oraz wyśmienite żarcie. Wykorzystując swoje umiejętności rzemieślnicze, będzie rozwijać handel oraz odkrywać sekrety dziwacznej i cudownej wyspy.

Niewątpliwymi atutami gry są:

  • Alchemia, gotowanie i kowalstwo – każda ze ścieżek rozwoju daje inne wyniki;
  • Różnorodność wytwarzanych przedmiotów;
  • Zabawna oprawa;
  • Dobre samouczki, prowadzące gracza za rękę;
  • Zabawne dialogi, które można prowadzić z NPC;
  • Humor;

 

Gra jest dostępna na Seam: https://store.steampowered.com/app/1197820/Craftlands_Workshoppe__Third_Person_Resource_Management_and_Trading_RPG/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button