Aktualności

Własne mapy do Dying Light 2 Stay Human na PC

Techland i mod.io ogłosiły współpracę w ramach której do Dying Light 2 Stay Human został wydany zestaw narzędzi deweloperskich. Rozszerzenie w postaci darmowego DLC trafiło na PC (zarówno na Steam, jak i Epic Games Store).

Już teraz pecetowi gracze mogą tworzyć, ściągać i dzielić się własnymi mapami w najnowszej grze Techlandu, a także wziąć udział w konkursie Shape your City. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 50 tys. USD. Więcej informacji oraz wymagania dotyczące zgłoszeń można znaleźć na stronie: https://techlandgg.com/goodies/shapeyourcity

Pierwsza odsłona Dying Light otrzymała ponad 700 map. Wraz z Techlandem chcemy przedstawić nową wersję poziomów społeczności do Dying Light 2 Stay Human – zarówno na PC, jak i w przyszłości na konsolach. W ten sposób chcemy dotrzeć z treściami tworzonymi przez użytkowników do szerszej publiki. Łatwo dostępne, oficjalne wsparcie modów to nasza ambicja, którą chcemy dzielić z Techlandem i ich społecznością twórców – treści przygotowane przez entuzjastów są zbyt dobre, by gracze nie mieli okazji ich wypróbować. Scott Reismanis, prezes i współzałożyciel mod.io.

W sprawie pytań na temat nowych możliwości polecamy sprawdzić oficjalne FAQ: mod.io/g/dying-light-2

Więcej informacji o studio Techland i grze można znaleźć na: dyinglight2.com

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button