Aktualności

Street Artist Simulator – Graficiarze ruszą w miasto w przyszłym roku

Street Artist Simulator będzie grą z otwartym światem, w której gracze będą mogli wykazać się kreatywnością projektując własne graffiti i zawalczyć o uliczną sławę. Gra w pierwszej kolejności trafi na PC, a potem na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera w przyszłym roku.

W Street Artist Simulator gracz wciela się w ulicznego artystę tworzącego unikalne graffiti. Rozgrywka obejmie tworzenie własnych graffiti, szukanie unikalnych miejscówek oraz dbanie o to, by pozostać nieuchwytnym. Twórcy szykują też wiele dodatkowych aktywności, które urozmaicą zabawę. Gracz będzie musiał zadbać np. o jedzenie, picie czy nocleg. W celu zdobycia odpowiednich środków można będzie m.in. wykonywać płatne zlecenia lub wykazać się umiejętnościami hakerskimi.

Główne cechy gry:

  • życie ulicznego artysty;
  • tworzenie własnych graffiti;
  • miejski parkour;
  • wiele unikalnych miejscówek;
  • uliczna sława.

Tytuł ma zadebiutować na PC (Steam) w 2023 r. Wstępnie planowane jest też wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Street Artist Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/2075280/Street_Artist_Simulator/

Street Artist Simulator – Official Trailer:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button