Aktualności

Reset: Reaktywacja @Pixel Heaven 2019

Był Bajtek, Top Secret, oraz próba wskrzeszenia Secret Service. Tym razem przyszedł czas na Reset. Drugi po Gamblerze najchętniej przeze mnie kupowany miesięcznik o grach komputerowych. Specjalnie z okazji Pixel Heaven 2019 nastąpi reaktywacja pisma, której efektem będzie specjalny, jednorazowy i niepowtarzalny numer czasopisma, który ukaże się podczas Festiwalu.

Ten „cyberniekulturalny” (bo tak był zwany) magazyn pojawił się na rynku w maju 1997 roku. Ostatni numer (51.) ukazał się w lipcu 2001. W równej mierze poświęcony był komputerom, grom wideo i tematom okołogrowym, jak i kulturze. Dużą popularnością cieszyły się działy z muzyką, filmem, książkami, felietonami (często naukowymi), sportem, umieszczane w piśmie na stronach opatrzonych tytułem „Odloty”. Co miesiąc ukazywał się odcinek komiksu, początkowo autorstwa Łukasza Mieszkowskiego, a następnie duetu Robert Adler – Tobiasz Piątkowski. Samo pismo cechowało się niestandardowym, swobodnym podejściem do opisywanych tematów, często porównywanym do stylu magazynu „Top Secret”.

Otrzyma go GRATIS każdy posiadacz karty wstępu SUPPORTER, ponadto każdy, kto nabędzie taką wejściówkę przed 28 kwietnia, znajdzie się w podziękowaniach na łamach tego wydania.

Podczas Pixel Heaven 2019 odbędzie się również spotkanie z redakcją Resetu – zapraszamy sobotę 18 maja o godzinie 16.45 na scenę główną!

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button