Aktualności

ZooKeeper – nowa gra Gaming Factory zadebiutuje 18 sierpnia

ZooKeeper, mieszanka symulatora, strategii oraz gry ekonomicznej.  Zadaniem graczy będzie zarządzanie i rozwój wirtualnego ogrodu zoologicznego. Tytuł w sprzedaży pojawi się 18 sierpnia w wersji PC na platformie Steam.

Tym, co wyróżnia ZooKeeper, jest malownicza grafika, relaksująca muzyka, ale przede wszystkim nieskomplikowana i bezstresowa rozgrywka. Na graczy poza budowaniem czeka m.in. zarządzanie personelem, dbanie o zwierzęta i finanse, ustalanie cen biletów. W grze dostępnych będzie mnóstwo różnych gatunków zwierząt, szeroki wachlarz budynków i roślinności oraz mocno zróżnicowane mapy.

ZooKeeper to świetna propozycja dla osób, które szukają relaksującej i casualowej gry o powolnym tempie rozgrywki. Po stresującym dniu każdy gracz doceni możliwość obserwacji wielu ciekawych zachowań i reakcji uroczych rezydentów zoo. Gra ZooKeeper powinna przypaść także do gustu doświadczonym fanom tycoonów i strategii ekonomicznych.

W ZooKeeper kluczowym zadaniem będzie sprawne prowadzenie własnego ogrodu zoologicznego. W
trakcie rozgrywki na graczy czekają systemy gwiazdek i prestiżu, setki statystyk i organizacja happeningów dla odwiedzających. Równie ważne będą takie elementy, jak kontrola finansów czy zarządzanie personelem. Twórcy ZooKeeper postawili przed graczami praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji. Tylko od kreatywności i wyobraźni grającego będzie zależeć finalny wygląd stworzonego przez siebie zoo.

Cena gry na platformie Steam została ustalona na 9.99 USD, dodatkowo wraz z premierą gracze będą
mogli skorzystać z 20 – procentowej obniżki. Premierę gry poprzedzi szereg działań marketingowych,
współpraca z influencerami, konkursy i komunikacja w social media. Wydawcą ZooKeeper jest Gaming
Factory, a producentem Pyramid Games.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button