Aktualności

Tomasz Bagiński stworzy film o Wiedźminie

Dawno temu powstał (niestety) film fabularny o przygodach Wiedźmina. Każdy, kto go oglądał (albo przynajmniej próbował) wie, jak nie należy robić filmów fantasy. Na szczęście potem pojawiła się gra z Geraltem w roli głównej, która odbudowała medialny wizerunek bohatera. A teraz pojawia się światełko w tunelu – Tomasz Bagiński, znany do tej pory z filmów krótkometrażowych (nominowana do Oscara „Katedra”, „Sztuka Spadania”) oraz filmów wprowadzających do gier serii Wiedźmin (intra, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie), tworzy pełnometrażowy film o Wiedźminie.

Jak podaje Facebook studia Platige Image:
Potwierdzamy.
Rozpoczęliśmy przygotowania do produkcji pełnometrażowego aktorskiego filmu fabularnego „Wiedźmin”, za który odpowiedzialny będzie Tomek Bagiński i ekipa Platige Films. Scenariusz powstanie w oparciu o prozę Andrzeja Sapkowskiego.
Projekt jest obecnie w fazie developmentu.

Poniżej intro do Wiedźmina 2. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji!

Źródło: http://sporwkinie.blogspot.com/2014/08/wiedzmin-od-baginskiego-i-orp-orze-od.html
https://www.facebook.com/platigeimage/photos/a.10151074200201991.426135.61763291990/10152192689161991/?type=1

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button