Aktualności

The Lords of the Fallen – podczas Game Awards 2022 pokazano gameplay z rozgrywki

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS podczas Game Awards 2022 pochwalili się pierwszym fragmentem rozgrywki z The Lords of the Fallen. Ten wyczekiwany (?), osadzony w świecie dark fantasy action-RPG napędzany silnikiem Unreal Engine 5 reboot hitu z 2014 roku premierę będzie miał w przyszłym roku. Gra wyjdzie na PC oraz konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Grę można już dodawać do wishlist na każdej platformie.

Lords of the Fallen przyjęty został różnie. Nie brakło zachwytów nad tym, że to najlepsza dotychczasowa produkcja CI Games – również jestem tego zdania, ale nie brakowało też głosów narzekających na to, że developer nie miał pojęcia co robi. Gra swoją budową i mechanikami wzorowała się na Dark Souls chociaż – według malkontentów – nikt w studiu  nie miał pojęcia na czym fenomen soulsów polega. Zrobili więc soulsopodobne, ledwo grywalne coś. Ja jestem gdzieś pośrodku. Mnie się lordsy podobały, może właśnie z tego powodu, że były upośledzonymi, łatwo przyswajalnymi soulsami, a to co najbardziej zapamiętałem z gry to świetny design map. Co wyjdzie z najnowszej części przekonamy się w przyszłym roku.

The Lords of the Fallen zabierze graczy w nową, epicką podróż poprzez rozległy świat. U podstaw istnienia tej mrocznej krainy leży podział na królestwo żywych i umarłych. Gracze będą podróżować pomiędzy oboma tymi światami, z których każdy przedstawi unikalne ścieżki, zadania poboczne, postaci niezależne, wrogów i skarby, które zagwarantują niezapomnianą RPG’ową przygodę.

Zwiastun pokazuje jedynie ułamek mrocznej wędrówki, która czeka na graczy w zapierającym dech w piersiach, wielopoziomowym świecie, którego obszar będzie pięć razy większy od tego z poprzedniej odsłony serii. By przetrwać, bohaterowie będą musieli opanować dynamiczną, płynną walkę, która oferuje szeroki arsenał niszczycielskich broni i potężnych zaklęć do wyrąbania krwawej ścieżki pośród hord demonów, zastępów nieumarłych i potężnych bossów. Gra zaoferuje również płynne przejście do trybu multiplayer, w którym dwójka śmiałków może stanąć do walki ramię w ramię przeciw zastępom wrogów.

Główne cechy gry:

  • Obszerny, połączony ze sobą świat – pięciokrotnie większy niż obszar pierwszej odsłony;
  • Rozbudowana rozgrywka RPG – olbrzymia liczba postaci do poznania i historii do odkrycia;
  • Taktyczna walka – dynamiczny, płynny i wymagający system walki;
  • Niszczycielska magia – olbrzymia liczba ofensywnych i defensywnych zaklęć do opanowania;
  • Płynny multiplayer online – niczym nieprzerwana eksploracja świata w trybie kooperacji;
  • Stwórz własną legendę – pełna dowolność w personalizacji postaci i jej rozwoju;

The Lords of the Fallen powstaje na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Więcej informacji: thelordsofthefallen.com

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button