Aktualności

Naked and Afraid – gołodupcy survival na licencji Discovery

Ultimate Games podpisało umowę licencyjną z Discovery na wydanie gry Naked and Afraid. To już drugi tytuł, który powstanie po połączeniu sił obu firm.

Naked and Afraid to gra oparta na pomyśle popularnego programu, emitowanego na antenie Discovery Channel od 2013 roku. Dwójka nieznajomych, kobieta i mężczyzna, zostaje porzucona w odludnym miejscu, gdzie jest narażona na ekstremalne warunki klimatyczne. Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni.

Nowy tytuł to już druga po Deadliest Catch gra będąca efektem współpracy Discovery i Ultimate Games. Potencjał sprzedażowy nowej produkcji szacowany jest na ok. 200 tys. kopii.

Naked and Afraid to bardzo emocjonujący format, który w telewizji zyskał przez lata rzesze oddanych widzów. Kontrowersyjna tematyka, związana z walką o przetrwanie, a przede wszystkim nagością bohaterów sprawia, że to tytuł, o którym – jak przewiduję – będzie głośno. Tym bardziej się cieszę, że do współpracy z Discovery doszło już po raz drugi – przyznaje Mateusz Zawadzki, Prezes Zarządu Ultimate Games.

W ramach podpisanej umowy licencyjnej Discovery zobowiązało się do prowadzenia działań marketingowych, w tym emisji reklam telewizyjnych i zapewnienia obecności gry w programach Discovery Channel.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button