Aktualności

Terminator: Resistance Enhanced – już dostępny na PS5

Gra Terminator: Resistance Enhanced jest już dostępna na PlayStation 5. Grę można pobrać w serwisie PSN lub nabyć fizyczne wydanie w 2 wersjach: standardowej i kolekcjonerskiej. Edycja kolekcjonerska zawiera Steel Book, dwuczęściowy komiks „Zero Day” od Dark Horse w twardej oprawie, 4 karty z postaciami i pudełko kolekcjonerskie. Gracze, posiadający wersję gry na PlayStation 4, otrzymają również bezpłatną aktualizację na PlayStation 5.

Terminator: Resistance Enhanced to nowa wersja gry Terminator: Resistance, która wykorzystuje możliwości konsoli PlayStation 5. Nowa wersja prezentuje lepszy frame rate oraz jakość grafiki, krótsze czasy ładowania i nowe funkcje sprzętowe dla kontrolera DualSense. Gra będzie również zawierać aktualizacje, dostępne do tej pory na PC oraz zupełnie nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze mogą wcielić się w kultowy model T-800.

Link do PlayStation Store: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4060-PPSA01763_00-TERMINATORPS5VER

Najważniejsze cechy gry:

  • W pełni zaktualizowana wersja głównej gry, w tym patch balansujący rozgrywkę i poziom trudności, wydany wcześniej na PC.
  • Nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze mogą wcielić się w kultowy model T-800 i tym razem walczyć przeciwko siłom Ruchu Oporu.
  • Szereg ulepszeń wizualnych wykorzystujących możliwości PS5, w tym rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, tekstury o wyższej rozdzielczości, większa liczba wielokątów, teselacja, ulepszone oświetlenie i dynamiczne cienie, ulepszony post-processing (anti-aliasing, bloom) i bardziej szczegółowe efekty cząsteczkowe.
  • Nowa funkcje PS5, w tym Game Activitites, których można używać do śledzenia postępów w misjach, wyzwalacze adaptacyjne DualSense dla broni oraz zmiana koloru na pasku świetlnym DualSense, w celu odzwierciedlenia stanu zdrowia gracza.
  • 4x szybsze ładowanie.
  • Dodatkowo: płatne DLC z nową historią będzie dostępne latem 2021 na PS5 i PC.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button