Aktualności

Serial „Twin Peaks” powróci. Zapowiedziano 3 sezon

„Twin Peaks” to dla jednych dzieło kultowe, dla drugich śmieszne i kiczowate. Mało jest jednak ludzi, którzy byli by obojętni na to hasło. Powstały dwa sezony serialu oraz film „Ogniu krocz ze mną”. Czy doczekamy się godnej kontynuacji? Dowiemy się w 2016 roku.

Za produkcję z lat 90 odpowiedzialni byli David Lynch (Zaginiona Autostrada, Diuna) i Marc Frost. To oni stoją także za nowym serialem. Czy tym razem panom również uda się wyprzedzić swój czas i stworzyć dzieło równie, bądź bardziej spektakularne? Zapewne się przekonamy po premierze.

Nowy sezon ma składać się z 9 odcinków i być kontynuacją opowiedzianej historii. W zdjęciach wezmą udział aktorzy znani z poprzednich serii.

Dla tych, którym nazwa „Twin Peaks” niewiele mówi, naświetlę krótki zarys historii.

Do sielskiego i leniwego miasteczka, leżącego gdzieś na odludziu, gdzie jedynym większym zakładem jest pobliski tartak, przyjeżdża agent FBI by zbadać sprawę zaginięcia Laury Palmer. Cooper prowadzi bardzo nieszablonowe śledztwo, w wyniku którego odkrywa powoli mroczne sekrety małego miasteczka. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy wydaje się, że bardziej już nie może. Wszystko to podlane kapitalną muzyką Angelo Badalamentiego, świetnie budującą klimat grozy i czystego szaleństwa.

Premiera w 2016 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=i7d0Lm_31BE

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button