Aktualności

Train Station Renovation zadebiutowało na konsolach Xbox

Po premierach na PC i Nintendo Switch Train Station Renovation zadebiutował na konsolach Xbox. Ten symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów, wyróżnia się elementami ekonomicznymi, na które w międzyczasie renowacji gracz będzie musiał uważać.

Train Station Renovation to gra polskiego studia Live Motion Games, która w ubiegłym roku zadebiutowała na PC. Niedawno pojawiła się też na Nintendo Switch. Symulator spotkał się z dobrym przyjęciem graczy – obecnie na Steam pozytywna ilość recenzji sięga 83 proc.

Rozgrywka oparta została na widoku z perspektywy pierwszej osoby, koncentruje się głównie na renowacji opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych, a także zdezelowanych pociągów. Twórcy przygotowali wiele narzędzi i opcji naprawiania oraz dekorowania stacji. Można korzystać np. z łomu, wałka do malowania czy klucza naprawczego.

Łącznie gracze mają do dyspozycji 15 zróżnicowanych stacji kolejowych – od niewielkich obiektów na terenach wiejskich do dużych stacji w wielkich miastach.

Główne cechy gry:

  • dworcowo-kolejowe renowacje;
  • relaksująca rozgrywka;
  • 15 zróżnicowanych stacji kolejowych;
  • wiele narzędzi i sprzętu;
  • rozbudowany system ekonomiczny.

Datę premiery na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 2 czerwca 2021 r.

 

Microsoft Store:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/games/detail/train-station-renovation-switch/

Steam:

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button