Aktualności

Studia CI Games oraz Deck13 Interactive zawarły ugodę

Zarząd spółki CI Games S.A poinformował, że zawarto ugodę z podwykonawcą Lords of the Fallen – Deck13 Interactive. Szczegóły ugody pozostają tajne, ale możemy podejrzewać, że w grę wchodzi przygotowanie drugiej części Lordsów.

Umowa z Deck13 została zerwana w marcu ubiegłego roku z powodu nie wywiązania się z należytych prac nad grą, przez co studio miało nie brać udziału przy produkcji drugiej części. Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez CI Games:

Obie strony wyrażają ubolewanie, że po wzajemnej współpracy pozwoliły na powstanie przedmiotowego sporu prawnego. Jednocześnie, zarówno Spółka jak i Deck13 są usatysfakcjonowane treścią Ugody i obie strony widzą możliwość wzajemnej współpracy nad kolejnymi projektami lub przedsięwzięciami biznesowymi w przyszłości.

Możemy z tego przypuszczać, że za produkcję nowej części Lordsów ponownie będzie odpowiadać niemieckie studio.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button