Aktualności

The Amazing American Circus – nowy tytuł od Klabatera

The Amazing American Circus ma być jedną z najważniejszych gier, którą wyda Klabater w tym roku. Rozgrywka ma łączyć karciankę, RPG-a i strategię ekonomiczną. Gra będzie polegała na zarządzaniu grupą cyrkowców przemierzających Amerykę Północną. Kluczowym aspektem mają być karciane pojedynki, podczas których będziemy walczyć ze znudzoną publiką. Amazing American Circus ma zwieńczyć cykl rewolucyjny Klabatera, do którego należą takie tytuły jak We. The Revolution oraz Help Will Come Tommorrow.

Za produkcję odpowiada Juggler Games, jednakże to Klabater posiada prawa do gry, a studio to jest tylko podwykonawcą. Okres produkcji został zakończony. Obecnie trwają prace przy optymalizacji i doszlifowaniu tytułu.

Karcianka od Klabatera ma się ukazać 20 maja 2021 roku i będzie dostępna na Steam, a także na konsolach, w tym także na Switchu.

W serwisie Kickstarter ruszyła zbiórka, będąca jednocześnie elementem kampanii promocyjnej. Podczas trwającego obecnie (do wtorku) Festiwalu Gier Steam udostępnione zostało demo gry, które pozwoli na wyrobienie sobie własnej opinii – czy warto czekać, czy zimna ryba.

Kampania w serwisie Kickstarter:

https://www.kickstarter.com/projects/klabater/the-amazing-american-circus

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button