Aktualności

Project: Aurora coraz bliżej – premiera jeszcze w tym roku

Właśnie dostaliśmy tajemniczy zwiastun, równie tajemniczej gry, jaką jest Project: Aurora. Tytuł łączy w sobie elementy gry eksploracyjnej z elementami strategii czasu rzeczywistego, survivalu i przygodówki. W grze będziemy badać nowo odkrytą planetę, która kryje w sobie więcej, niż na pierwszy rzut oka może się wydawać. Premiera jeszcze ponoć w tym roku.

Project: Aurora to gra przygodowa o przetrwaniu na obcej planecie, skupiająca się na eksploracji, ciekawej fabule, budowaniu bazy i zarządzaniu zasobami. Jako kapitan misji badawczej, która ląduje na powierzchni nowo odkrytej planety Twoim głównym zadaniem będzie poprowadzenie misji ratunkowej w głąb niezbadanych obszarów Aurory. Będziesz musiał poznać przeszłość planety i poszukać śladów zaginionej ekspedycji, której ostatni ślad był niezrozumiałym sygnałem alarmowym. Odkryjesz bogatą historię minionych kultur i historię ludzi, którzy zetknęli się z nieznanym.

 

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Tymczasem możemy obejrzeć nowy trailer.

https://store.steampowered.com/app/1646290/Project_Aurora/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button