Aktualności

Starship Troopers powraca z martwych. Niedługo mamy otrzymać Terran Command

Marka Starship Troopers jest obecnie praktycznie martwa. Co potwierdza zapowiadany na początek przyszłego roku nowy tytuł rozgrywający się w tym uniwersum mający być grą… RTS. No cóż, wiele strategii czasu rzeczywistego nie wychodzi w ostatnim czasie. Mówi się nawet, że ten gatunek jest, no… martwy.

Z okazji Steam Next Festival na wiadomej platformie zostało udostępnione demo. Sprawdziłem. Pograłem chwilę, no i nie jestem jakoś specjalnie zachwycony.  Wszystko wskazuje na to, że to kolejna budżetowa produkcja, która będzie odcinała kupony od marki. Na rynku raczej nic nie zwojuje. Za to jej niewątpliwą zaletą jest cena – 107.99 zł.

Terran Command ma być ekscytującą grą strategiczna czasu rzeczywistego dla jednego gracza osadzoną w filmowym uniwersum Starship Troopers. Gracz obejmie dowództwo nad piechotą i weźmie udział w wojnie przeciwko insektoidalnym Arachnidom.  Kampania fabularna ma się składać z 20 misji. 

 

Gra jest dostępna w przedsprzedaży na Steam (107,99 zł). Premiera została zapowiedziana na 31 marca 2022.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button