Aktualności

Last Epoch – nadchodzi multiplayer

Już niedługo, bo 9 marca, Last Epoch doczeka się kolejnego większego uaktualnienia – gra ma przejść do wersji 0.9.0. Patch wprowadzi przede wszystkim długo wyczekiwany tryb multiplayer. Oprócz tego dostaniemy – standardowo już – kolejną porcję nowych modeli i map, udoskonalenie feelingu walki czy poprawki w umiejętnościach.

 

Gra dostępna jest na Steam w early access. Sama spędziłam w niej już ponad 180 godzin, poczynając od patcha 0.7.3 (z listopada 2020), później druga dłuższa wizyta była w październiku 2021 (patch 0.8.3). W marcu na pewno zajrzę ponownie – to naprawdę bardzo przyjemny h&s, który mimo wczesnego dostępu pozbawiony jest bugów (a w każdym razie ja żadnych nie znalazłam).

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/899770/Last_Epoch/

 

 

 

 

 

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button