Aktualności

CI Games zmieniło miejsce zamieszkania

Zajmowany dotąd przez Ci Games biurowiec przy Puławskiej ustąpił miejsca bardziej nowoczesnym wnętrzom w nowo powstałej realizacji EC Powiśle. Ciekawe czy zmiana lokum wpłynie na kreatywność zespołu.W piątek (25.05) firma umieściła na swojej stronie internetowej następujący komunikat:

Z radością i satysfakcją informujemy o przeprowadzce do nowej siedziby. Wierzymy, że nowe biuro zapewni pracownikom CI Games kreatywne i komfortowe warunki do pracy, a naszym kontrahentom przyjazne otoczenie do wspólnych spotkań. EC Powiśle to wyjątkowa inwestycja łącząca zabytkowy charakter obiektu z nowoczesnością i funkcjonalnością. – powiedział Maciej Nowotny, członek zarządu CI Games.

My również wierzymy, że zmiana siedziby pozytywnie wpłynie na zepsół, który połata SGW3 do tego stopnia by stał się w pełni grywalnym tytułem. Chociaż szanse są na to coraz mniejsze. Zapewne skupią się teraz na nowych produkcjach. Miejmy nadzieję, że w większym stopniu niż przy ostatnim tytule..

 

EC Powiśle

Zespół budynków biurowych powstający w Warszawie w granicach dzielnicy Śródmieście, zlokalizowany między ulicami: Leszczyńską, Wybrzeże Kościuszkowskie, Zajęcza, Dobra. Można się spotkać z jego innymi nazwami, tj. Elektrownia Powiśle i Copernicus Square. Konstrukcja obiektów ruszyła na początku 2016, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2020 roku. Powierzchnia użytkowa obiektów będzie równa 50 tys. m2, z czego największą część zajmie powierzchnia biurowa – 28 tys. m2, następnie powierzchnia handlowa – 15 tys. m2, z 40 sklepami, oraz powierzchnia mieszkalna – blisko 6 tys. m2. Autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy – APA Wojciechowski, natomiast jego inwestorami są spółki Tristan Capital Partners z Warszawy we współpracy z White Star Real Estate.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button