Aktualności

Skinny & Franko: Fists of Violence przełożone na początek przyszłego roku

O nie, łamiąca wiadomość. Skinny & Franko: Fists of Violence zostało przełożone na pierwszy kwartał przyszłego roku. Czy ktoś się spodziewał czegoś innego?

Ostatni raz o Franko 2 pisaliśmy w listopadzie w ramach wpisu Trzy rodzynki polskiego gamedevu w którym informowaliśmy, że gra w końcu trafiła do certyfikacji i wyjdzie jeszcze tej jesieni. Niestety tak się nie stanie – premiera po raz kolejny została właśnie przesunięta. Czyżby certyfikacja okazała się drogą przez mękę? 😉

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie wydawcy Skinny & Franko: Fists of Violence zostało przełożone na pierwszy kwartał 2023 roku z powodu pewnych decyzji marketingowych oraz z obawy, że gra utonie w gąszczu premier i promocji sezonu zimowego. Rozsądnie. Jest jeszcze jednak coś – było ponoć kilka wyzwań związanych najprawdopodobniej z brutalnością rozgrywki, ale został wypracowany kompromis i gra jest gotowa do wydania. Dodatkowy czas ma zostać wykorzystany na doszlifowanie gry i sprawienie, że będzie jeszcze lepszym doświadczeniem.

Na osłodę zapowiedziano wydanie wersji demo. To pojawi się 23 grudnia na Steam.

Platformy: Steam, Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One.

Twórca i główny grafik projektu: Mariusz Pawluk

Projekt i programowanie: Blue Sunset Games

Wydawca: Console Labs S. A.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button