Aktualności

Franko 2 jednak z poślizgiem

Z jednej strony to smutna wiadomość bo w nowego Franko szybko nie zagramy, ale z drugiej strony dostaniemy produktem bardzej dopracowanym i dopieszczonym. Czyli tak do końca nie ma co się martwić.

Poniżej fragment oficjalnego komunikatu twórców:

Przez niektórych zauważalna cisza, która trwa od jakiegoś czasu spowodowana jest niczym innym jak intensywną pracą nad Franko 2. Od momentu zakończenia kampanii na wspieram.to postanowiliśmy w pełni skupić się nad projektem gry – zrobiliśmy już sporo, ale jak się okazuje przed nami jeszcze masaaaa pracy.

Projekt wciąż się rozrasta, a pomysłów wciąż przybywa. Jako, że do projektu podchodzimy jak najbardziej poważnie, a naszą ambicją jest aby dostarczyć Wam produkt, który będzie satysfakcjonował w pełni nie tylko nas, ale przede wszystkim Was z wiadomych przyczyn prace rozciągają się w czasie.

Datę premiery gry chcielibyśmy podać na jesieni tego roku w okolicach października.

 

https://www.facebook.com/franko2revengeisback

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button