Aktualności

Ruszyła Open Beta gry Hard West 2 – premiera jeszcze w tym roku

Ruszyła Open Beta gry Hard West 2. Wersja testowa sequela przebojowej strategii turowej, osadzonej w realiach amerykańskiego Dzikiego Zachodu, daje możliwość zagrania w kilka pierwszych misji i będzie dostępna do 5 czerwca. Twórcy z tej okazji udostępnili także nowy trailer, który prezentuje fabułę, unikatowe cechy gry oraz gameplay.

Hard West 2 pozwoli graczom na spełnienie westernowych fantazji. Pojedynki w samo południe, napady na banki, pościgi za pociągami z transportem złota. Wśród nowości, jakie znajdą się w drugiej części twórcy wymieniają niespotykane w grach turowych – dynamiczne levele, które pozwolą odtworzyć i przeżyć sceny pościgów znane z westernów. Sequel ma być także dużo bardziej dynamiczny i ekscytujący niż typowy przedstawiciel tego gatunku.

Formuła gry się nie zmieni. Nadal będzie to turowy bitewniak. Tym razem jednak w nieco odmiennych klimatach. Dodano bowiem trochę zjawisk paranormalnych i wątków okultyzmu. Gracz wcieli się w postać przestępcy Gina Cartera i spróbuje zapolować na legendarny pociąg widmo, wypełniony po brzegi federalnym złotem.

Zmienił się za to zespół odpowiedzialny za produkcję. Za jedynką stali ludzie z CreativeForge Games, a za dwójkę odpowiadać będzie ekipa z Ice Code Games – mają na swoim koncie średnio moim zdaniem udany Re-Legion. Nie ma jednak co się zrażać na starcie, bo ponoć beta wypada wybornie.

Premiera w wersji na PC zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

https://store.steampowered.com/app/1282410/Hard_West_2/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button