Aktualności

Opowieści z Nyanii opóźnione

Wieść to smutna dla wielbicieli kotełów i tych którzy niecierpliwie wypatrują premiery Opowieści z Nyanii. Ta bowiem została nieco przesunięta. Ostatnio mówiło się o końcu lipca, obecnie w grę wchodzi prawdopodobnie październik, chociaż spodziewałbym się premiery w okolicach końcówki roku.

Na portalu wspieram.to pojawiła się aktualizacja, która wyjaśnia czemu koteły tak się dzieje:

„Chcieliśmy poinformować, że nie wyrobimy się z zapowiadanym terminem z kotami 😡 staramy się jak możemy, ale projekt nas nieco bardzo przerósł (zwłaszcza jak laptop zapłonął żywym ogniem), poza tym Marcin zdradziecko znalazł pracę na etat i to też było patykiem w szprychach naszego roweru. Opóźnienie nie powinno przekroczyć 2-3 miesięcy. Staramy się jak możemy, ale nadal nie jesteśmy za sprytni. Przepraszamy i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby zapewnić maksymalną kotność projektu.”

opowiesc-z-nyanii

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że projekt zostanie szczęśliwie ukończony.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button