Aktualności

Poznaliśmy datę premiery Hard West 2

Wyczekiwany sequel popularnej strategii turowej – Hard West 2 – już 4 sierpnia trafi do sprzedaży. Przy okazji ogłoszenia premiery gry studio Ice Code Games pokazało nowy zwiastun.

Hard West 2 przeniesie graczy w świat dziwnego zachodu i zapewni im około 25-30 godzin rozrywki. Gra ma zapewnić wszystkie westernowe standardy, czyli  „strzelaniny w samo południe”, napady na banki i konne pościgi za pociągami ze złotem. Ma być mrocznie i nieco szalono. Tym razem historia będzie poświęcona gangowi, który ma zatargi z nieczystymi siłami. W grze znajdą się unikatowe i dynamiczne levele oraz „system bravado”, który zapewni bardziej agresywne podejście do taktyki i walki.

Podczas minionego Festiwalu Steam Next miałem okazję pograć nieco w demo, które bardzo mi się spodobało. Zadałem sobie wtedy arcyważne pytanie – kiedy premiera? Ta, jak się okazuje jest już za rogiem.

Jednym z autorów fabuły gry Hard West 2 jest autor bestsellerów New York Times i zdobywca
nagrody Origins – Matt Forbeck (Deadlands). Głosów postaciom z gry użyczyli m.in. Kevin Conroy
(Batman: The Animated Series), Darien Sills-Evans (Days Gone, League of Legends) oraz Adam Gifford
(The Colony, Batman: Hush), a o oprawę dźwiękową zadbał zdobywca nagrody BAFTA – Jason Graves
(Far Cry Primal, Tomb Raider).

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button