Aktualności

Going Under dostępne od dzisiaj w ramach Game Pass

Przy okazji mały przegląd ocen ze Steam

Going Under według jej autorów jest satyryczną eksploracją lochów, w której bada się przeklęte ruiny upadłych firm internetowych. Dla mnie to jednak przede wszystkim szalona gierka, w której jako stażystka napiernicza się mopem moby w proceduralnie generowanych dungeonach.

Pomimo że to prześmiewcza gra, nawet z ciekawym pomysłem i designem to jakoś mnie nie urzekła. Pograłem chwilę, bądź dwie no i zimna ryba. Ciekawe, bo na Steam ma całkiem nie najgorsze oceny, przy średniej 9/10. Na to więc wychodzi, że to ja się nie znam.

W sumie w tym miejscu mógłbym zakończyć newsa, ale niech tam ma więcej znaków i sprawdźmy kilka opinii na Steam.

Powiew świeżości w moim ukochanym gatunku roguelike. Świat typowego korpo, wiele śmieszków oraz duże ilości kawusi w przepełnionej akcją grze. Jedyny minus ode mnie to długość, ponieważ fabułe ukończyłem w mniej niż 8h :(EDIT: Po kolejnych 15h w końcu ukończyłem dodatkowy tryb Impostora i nadal grało się fenomenalnie <3

 

Satyryczne spojrzenie na współczesne środowisko pracy w ujęciu bardzo kolorowego rogalika. Kierujemy (nie tak znowu) młodą stażystką marketingum Jaqueline Porażką, która otrzymuje zadanie tępienia potworów (pracowników zewnętrznych), które zalęgły się w lochach startupu.

 

Going Under jest dostępne w Game Pass od dzisiaj. Na PC, oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S)

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button