Aktualności

Cruise Ship Manager – zapowiedź nowej gry od Image Power z Grupy PlayWay

Image Power – studio z Grupy PlayWay zapowiedziało nową grę – Cruise Ship Manager. Będzie to gra z gatunku tycoon, w której gracz dostanie do dyspozycji luksusowy statek wycieczkowy. Będzie mógł zarządzać jego zasobami oraz załogą i dbać o jak najwyższą satysfakcję pasażerów oraz zarobić pieniądze na dalszy rozwój jednostki.

Kluczem do osiągniecia sukcesu w Cruise Ship Manager będzie umiejętne zarządzanie wieloma zależnościami. Gracze będą mieć wpływ na rekrutację załogi i tylko od nich będzie zależeć, czy w kryzysowej sytuacji zostaną z niedoświadczonymi pracownikami, czy zaradnymi ekspertami w swojej dziedzinie. Będą też nieustannie dbać o morale podwładnych, aby wykonywali oni polecenia i zapewnili obsługę pasażerów na najwyższym poziomie.

W grze nie zabraknie także warstwy ekonomicznej, w ramach której gracze będą mogli ustalać ceny biletów – sprzedawać je taniej i oferować krótkie rejsy, aby podreperować budżet, lub zorganizować długie podróże do egzotycznych miejsc oraz postawić na ceny premium, które przyniosą większe zyski, ale i wywindują oczekiwania pasażerów względem oferowanych luksusów i udogodnień.

Aby spełnić wszystkie zachcianki gości, na statku będzie można otworzyć kasyno, bar, a nawet basen. Wszystko po to, by zyskać fundusze na bezproblemowy przebieg rejsu.

Za produkcję odpowiedzialny jest nowy, kilkuosobowy zespół. Produkcja potrwa około 13 miesięcy, natomiast demo gry powinno być gotowe mniej więcej pół roku po rozpoczęciu prac. Budżet gry wyniesie pół miliona złotych.

Trailer:

 

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1730240/Cruise_Ship_Manager/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button