Aktualności

Thank You For Playing – zakończona zbiórka funduszy

Wczoraj, 12 lipca, zakończyła się zbiórka funduszy prowadzona na realizację filmu dokumentującego stare dzieje w polskiej branży pism o grach komputerowych. I jak poszło?

Można powiedzieć, że poszło jak z płatka. Całą minimalną kwotę potrzebną na realizację (10tys zł) projekt zebrał już w pierwszy weekend (być może miało to coś wspólnego z odbywającym się w tym samym czasie Pixel Heaven).

Trzy tygodnie później na koncie było już 18tys zł. Kolejne dwa i pół tygodnia to przekroczony próg 200% i 262 wspierających. 10 lipca, na dwa dni przed końcem, uzbierało się już 25tys zł (250%). I jeśli ktoś myślał, że na tym koniec, to źle myślał.

Ostatecznie projekt wsparło 407 osób, osiągnięto kwotę 31,5tys zł, czyli 315%. Jest się z czego cieszyć, bo dzięki temu materiał będzie dłuższy, pełniejszy (wystąpią kolejni znani i lubiani), lepiej dopracowany pod względem wizualnym i dźwiękowym. Teraz pozostaje tylko czekać do grudnia na efekty.

Szczegóły: https://wspieram.to/ty4playing

Tags

Alexandretta

Kobieta gracz, która wie czego chce i dąży zawsze do tego by osiągnąć swój cel. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie i inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG z wielką ilością współczynników, w których czuje się najlepiej. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy bo wszystko jest fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Back to top button
Close