Aktualności

Minecraft Earth – nowy wymiar zabawy

Co wyjdzie z połączenia Minecrafta i rozszerzonej rzeczywistości?  Minecraft Earth – nowa aplikacja mobilna, która pozwoli na zupełnie nowy wymiar zabawy. Dzięki niej będzie można przenieść świat Minecrafta do świata rzeczywistego. Apka pozwoli przeżyć ekscytujące przygody, tworzyć niesamowite budowle, także wraz ze znajomymi, których będziemy mogli zaprosić do wspólnej zabawy.

Grać można wszędzie! Aplikacja działa tak samo dobrze w domu jak i na zewnątrz, dzięki czemu można tworzyć budowle w stylu Minecraft we własnym salonie, albo na nowo odkrywać najbliższą okolicę przez pryzmat aplikacji. To jednak nie wszystko! Już od dziś wszyscy fani mogą korzystać z ulepszeń, jakie dają nowe minifigurki doładowujące od Mattel, będące odwzorowaniem kultowych bohaterów z gry i dające doładowania – znane w grze jako BOOSTY.

Nowe minifigurki doładowujące od Mattel sprawią, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Figurki zapewniają dodatkowe doładowania, które mogą pomóc graczom na różnych etapach i trybach gry. Każda figurka ma wbudowany chip NFC, który wystarczy zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego, aby uzyskać doładowanie. Do zebrania jest 20 różnych figurek i ponad dziesięć różnych ulepszeń!

Wszystkie figurki mają wygląd inspirowany postaciami z gry i wykonane są w charakterystycznym, 8-bitowym minecraftowym stylu. W kolekcji znalazły się między innymi figurki Creepera, Alexa, czy Steve’a. Aby z nich skorzystać, należy otworzyć aplikację Minecraft Earth i przejść do ekranu doładowań. Po wybraniu zakładki minifigurek doładowujących wystarczy przyłożyć figurkę z tyłu telefonu. I tyle. Figurka doładowująca zostanie aktywowana!

Co więcej, każdą figurkę można użyć wielokrotnie! Jedynym ograniczeniem jest 18-godzinny okres jej odnowienia – oznacza to tyle, że po raz kolejny figurkę będzie można aktywować po 18 godzinach. Użycie dwóch figurek o tym samym wzmocnieniu podwaja czas jego trwania. Jednorazowo można użyć do pięciu ulepszeń. Wśród dostępnych boostów są dostępne: skrócenie czasu tworzenia, dodatkowe punkty doświadczenia czy też zwiększenie poziomu  zdrowia.

Minifigurki dostępne są w sieci sklepów Smyk i na Smyk.com.

Aplikacja Minecraft Earth dostępna na urządzeniach z systemem iOS 10 lub nowszym oraz Android 8, lub nowszym.

Wideoinstrukcja – czyli jak to działa:

 

 

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button