Aktualności

Grakademik #30 – Łódzki Dom Kultury

22 sierpnia w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się już trzydzieste spotkanie cyklu Grakademik organizowanego przez Dominikę Staszenko i Marcin M. Chojnackiego. Tym razem poddany dyskusji zostanie temat reklam gier wideo i sprzętów, na których są one odtwarzane.

Groznawcy z Grakademii wspólnie z uczestnikami debaty zastanowią się w jaki sposób reklamy gier kształtują wizerunek tego medium i graczy, czy przełamują stereotypy, a może je powielają. Pomówią o tym w jaki sposób reklamy w prasie, telewizji oraz Internecie wpływają na odbiór elektronicznej rozrywki, jakie wywołują z nią skojarzenia, a także do kogo tak naprawdę są skierowane. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 w Sali 308 na trzecim piętrze ŁDK. Wstęp jak zwykle bezpłatny.

W Grakademikach uczestniczą łódzcy twórcy, publicyści, badacze i przede wszystkim miłośnicy gier komputerowych zainteresowani refleksją nad obiektem ich zainteresowania, wymianą poglądów i spostrzeżeń w gronie prawdziwych pasjonatów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a głos w moderowanej przez organizatorów dyskusji może zabrać każdy z uczestników.

https://www.facebook.com/events/449414411865104/

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button