Aktualności

Lawn Mowing Simulator – symulator koszenia trawy wskoczy dzisiaj na Steam

Tego jeszcze nie było, chociaż symulatorów wszelakich był już pewnie z pierdyliard. Tym razem przyszedł czas na Lawn Mowing Simulator, czyli – a jakże symulator koszenia trawy. Według zapewnień autorów mamy zapomnieć o codziennych troskach i zająć się pielęgnacją trawy gdzieś na brytyjskiej wsi.

Nie wiem czemu, ale od razu przypomniał mi się serial Amazona – Farma Clarksona (swoją drogą polecam), w którym najbardziej nietypowy rolnik Wielkiej Brytanii – do tej pory dziennikarz motoryzacyjny, postanawia sam zająć się swoją farmą. Przecież to nic wielkiego. Mam wrażenie, że podobnie może być i tutaj, gdzie początkowa sielanka zamieni się w jakiś hardcore. Tak czy tak, możemy być spokojni o to, że gra się nagle zamieni w chore wyścigi kosiarkami rodem z Carmageddon (a szkoda, grałbym 🙂 ).

Lawn Mowing Simulator pozwoli za to zasiąść za sterami prawdziwych kosiarek od uznanych producentów – Toro, SCAG i STIGA – i poprowadzić własną firmę zajmującą się koszeniem trawy.

Na Steam dostępne jest darmowe demo, które daje nam przedsmak tego co będzie czekać w pełnej wersji:

https://store.steampowered.com/app/1480560/Lawn_Mowing_Simulator/

 

Premiera – 10 sierpnia na Steam oraz konsolach Xbox Series S|X.

 

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button