Aktualności

Steel Rats – wersja demo i rabat 50%

Świetna, rodzima zręcznościówka, w której dużo się jeździ motorami i rozwala różne rzeczy – Steel Rats dostała nieliche promo. W dodatku jej twórcy – studio Tate Interactive udostępnili wersję demo. Zanim się kupi, można sprawdzić co to warte i czy podejdzie. Mi podeszło bardzo i zakupiłem. Ostatecznie przekonała mnie promocja. W demko pewnie bym zagrał, gdyby pojawiło się przed premierą. Teraz to już nie ma większego sensu, jak się naoglądało gameplayów, naczytało opinii  i zasadniczo nastawiło na zakup.

Tym, którzy z jakichś względów przegapili promocję tytułu wielką „maskotką” przypomnę, że Steel Rats to gra 2.5D, będąca nietypowym miksem różnych gatunków. Jednocześnie stanowi ukłon dla starych, dobrych arcadowych platformówek. No i jeździ się w niej motorami, rozwala przeszkody i walczy z robotami. W dodatku jest ładnie wykonana. Ma ciekawy design lokacji i przeciwników. Momentami dość trudna i czasem frustrująca ale warto się z nią zapoznać, bo dobrych zręcznościówek nigdy za wiele. Szczególnie że cena dobra.

Obecnie gra jest dostępna w promocyjnej cenie 35.99 PLN

https://store.steampowered.com/app/619700/Steel_Rats/
https://www.gog.com/game/steel_rats_demo

Promocja potrwa do 14 lutego, do godziny 18.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button