Aktualności

Human Fam – kampania na Kickstarterze ruszy w przyszłym roku

Zapowiedane w kwietniu tego roku Human Farm nie okazało się żartem tak, jak niektórzy przewidywali. Chociaż czy aby na pewno? W każdym razie zainteresowanie tytułem było na tyle duże, że gra faktycznie powstaje. Produkcja zadebiutuje w połowie przyszłego roku. Tymczasem twórcy zapowiadają start kampanii w serwisie Kickstarter, która pozwoli na zebranie funduszy pozwalających na dopracowanie gry.

Kampania na Kickstarterze pozwoli graczom nie tylko na złożenie przedpremierowego zamówienia gry, ale także otrzymania unikatowych gadżetów i wzięcia aktywnego udziału przy produkcji gry, w ramach wpłacanych składek.

Przypomnijmy krótko, o czym jest to Human Farm.

Akcja gry rozgrywa się w równoległym wszechświecie, w którym ewolucja podążyła w innym kierunku, niż ten, który znamy. Na pierwszy rzut oka to wciąż planeta Ziemia, lecz dominujący na niej gatunek ma różowy kolor skóry i trzy palce u dłoni. Krótko – Ziemia należy do świń, które upodobały sobie hodowanie ludzi na pokarm. Gracz pokieruje w grze prosiakiem, którego rolą będzie decydowanie o losie uwięzionych w niewoli ludzi, zamkniętych na ludzkiej farmie. W ciele humanoidalnego zwierzęcia, gracz zdecyduje czy i kiedy zmienić człowieka w pożywienie oraz podejmie decyzje, czy więźniowie mają prawo do podstawowych czynności, takich jak jedzenie, czy spanie. Gracz zacznie rozgrywkę od skromnej, lokalnej ludzkiej rzeźni, aby w kolejnych etapach rozwinąć biznes, wprowadzając do niego kolejne ulepszenia. Zautomatyzuje proces produkcji, rozwinie nowe gałęzie przemysłu, zatrudni pracowników i zadba o wizerunek firmy.

Kamil Koryszewski (Project Manager) – Gaming Factory S.A.:

Tuż po ogłoszeniu gry zostaliśmy zaskoczeni jej ogromnym zainteresowaniem, nie tylko ze strony graczy, ale także osób uczestniczących w dyskusjach o polityce, ochronie środowiska, ogólnej brutalności w mediach, wegetarianizmie i wielu innych. Od ogłoszenia gry minęło ponad pół roku. Zainteresowanie grą obecnie jest jeszcze większe. Otrzymujemy od społeczności ogromną liczbą próśb, komentarzy i pytań, związanych z grą i jej rozwojem, oraz przesłaniem gry. Gracze liczą w Human Farm z jednej strony na ciekawą warstwę fabularną, głębokie przesłanie, a z drugiej na ciekawy i rozbudowany gameplay.

Human Farm jest w trakcie produkcji. Gra poprzedzona kampanią na Kickstarterze pojawi się na PC i  konsolach w drugiej połowie 2021 roku.

Podstawowe informacje o grze:

Jtown games, to studio zlokalizowane w Warszawie składające się z dwójki niezależnych twórców. Dążące do tworzenia gier uświadamiających o problemach panujących w obecnym społeczeństwie, oraz refleksji wobec świata, w którym żyjemy. Tworząc alternatywną wizję świata, chcą przekazać graczom rzeczywistość z całkowicie innej perspektywy.

https://www.facebook.com/Jtown-games-105765571069543

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button