Aktualności

Zorganizuj imprezę marzeń – Party Maker – nowa gra od Forestlight Games

Party Maker to nowa odsłona tytułu Wedding Designer. Początkowo miał to być symulator poświęcony głównie firmie zajmującej się organizacjom wesel. Twórcy poszli jednak znacznie dalej. Stąd właśnie wzięła się zmiana tytułu. Wzbogacana wersja gry wyjdzie na PC 24 października br.

Głównym celem Party Maker ma być przygotowanie imprezy, od początku – do końca. Gracz będzie miał za zadanie m.in. zaplanowanie wszystkich elementów przyjęcia, od lokalizacji, przez wystrój wnętrza i jego dekorowanie, kończąc na atrakcjach i wydarzeniach specjalnych – a wszystko to w określonym budżecie i w  nieprzekraczalnym terminie.

Jednym z najważniejszych elementów w Party Maker jest dekorowanie. W trakcie prac nad organizacją imprez, gracze dostaną szansę, aby wykazać się pomysłowością przy urządzeniu niezwykłych miejsc, w których odbędą się przyjęcia. Podczas gry otrzymają do dyspozycji około czterystu różnego rodzaju dekoracji, dzięki którym imprezy staną się niezapomniane. To doskonała okazja do uwolnienia swojej kreatywności.

Poza samym dekorowaniem gracze zmierzą się również z innymi wyzwaniami. Takim zadaniem specjalnym może być, chociażby konieczność zorganizowania wiejskiego festynu. Bardzo ważne będą również życzenia klientów dotyczące imprez, za których spełnianie przewidywane są dodatkowe nagrody.

Użytkownicy podczas rozgrywki dostaną dużą swobodę. Stąd w grze pojawiła się m.in. możliwość ustawiania pustych stołów czy obiektów, na których będzie można rozmieszczać dekoracje wg własnego życzenia. Gra po premierze będzie sukcesywnie wzbogacana o dodatki, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią tytuł w postaci nowych dekoracji oraz kalendarza imprez.

Aktualnie użytkownicy mogą zagrać w odświeżony prolog gry – Party Maker Farm Fest – dostępny na Steam.

Premiera Party Maker na PC została zaplanowana na 24 października br. W planach jest także przygotowanie portów na PS, XBOX, SWITCH, mobile i VR.

Karta Steam:

https://store.steampowered.com/app/1125890/Party_Maker/

Prolog:

https://store.steampowered.com/app/1405810/Party_Maker_Farm_Fest/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button