Aktualności

Hrot w przyszłym tygodniu opuści wczesny dostęp

Stało się to, na co wielu miłośników retro shooterów czekało. Data wyjścia Hrot z wczesnego dostępu została ogłoszona. W dodatku gra w pełnej wersji zostanie opublikowana nieco wcześniej niż początkowo zapowiadano, bo już 16 maja.

Ile to już czasu minęło od kiedy zakupiłem Hrot? Jakieś dwa lata. Może nawet nieco więcej. Nieistotne. Najważniejsze, że przez cały ten czas dużo się zmieniło – gra przeszła wiele zmian, usprawnień i doszło całkiem sporo nowych rzeczy. Nowi przeciwnicy, bronie, interaktywne elementy otoczenia i co najważniejsze – epizody, których łącznie będzie trzy. No i last but not least, w jednej z aktualizacji doszła muzyka napisana specjalnie dla Hrot, która podmieniła dotychczasową, stockową.

Grę kupiłem od razu, gdy tylko została opublikowana we wczesnym dostępie. Niestety szybko się skończyła. Dostępny był bowiem tylko pierwszy epizod, liczący 8 poziomów. Ta krótka przygoda była za to na tyle intensywna, że zażarło i od tamtej pory nie mogłem doczekać się końca projektu. Dziwne, prawda? Tym bardziej że gra na screenach nie wygląda, powiedzmy to sobie szczerze, najlepiej. Trochę jak mix pierwszego Quake z Chasm the Rift. Za to jest bardzo grywalna i hm… specyficzna. Jednakże, żeby to poczuć trzeba zagrać, bo gameplaye na YT nie oddają tego zgniłego klimatu.

Zapamiętajcie datę – 16 maja – tego dnia powrócimy do klimatu klasycznych shooterów, rodem z lat ’90.

Więcej o grze można przeczytać w naszym playteście:

Hrot – rzut okiem na wczesny dostęp

Gra do nabycia tutaj:

https://store.steampowered.com/app/824600/HROT/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button