Aktualności

Franko 2 to teraz Skinny & Franko: Fists of Violence

Gra Franko 2 zmieniła nazwę. Od tej pory tytuł bedzie się nazywał Skinny & Franko: Fists of Violence. Zmiana ma być podyktowana tym, że nowy tytuł będzie bardziej korespondował z fabułą. Zobaczymy czy nowa nazwa i nowy producent dadzą radę i w końcu po kilku latach mozolnego tworzenia dwuwymiarowej, chodzonej bijatyki dadzą nam produkt, który zdysklasyfikuje pierwszą część, albo chociaż zapewni niezgorszą rozrywkę. Niestety na premierę trzeba będzie jeszcze nieco zaczekać.

Według mnie zmiana nazwy może być próbą odcięcia się od niekoniecznie chlubnej przeszłości z produkcją tego tytułu. Chociaż zbiórka na wspieram.to zakończyła się sukcesem, to produkcja gry miała strasznie pod górę. W ciągu całego czasu developmentu projekt przynajmniej dwa razy zmieniał silnik. Zmieniali się programiści. Wciąż jednak pomimo zapewnień, że gra powstaje, niedane nam było zobaczyć jej w ruchu. Wszystko zmieniło się za sprawą zmiany developera odpowiedzialnego za produkcję (na Blue Sunset Games) – jest dostępna grywalna wersja, która zbiera pozytywne opinie. Obecnie gra powstaje niemal od początku ze wsparciem grafika pierwszego Franko – Mariusza Pawluka.

O wrażeniach z grania w wersję beta można poczytać w czerwcowym numerze PSX Extreme.

Premiera: 2020

Platformy: PS4, X-Box, Switch, PC

FB: https://www.facebook.com/SkinnyAndFrankoFOV/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button