Aktualności

Legacy of the Beast – epicka rozgrywka RPG od Iron Maiden

Legacy of the Beast zapowiadane jest jako epickie action RPG na urządzenia mobilne, osadzone w świecie znanym z płyt Iron Maiden. Gra doczekała się zwiastuna z którego zupełnie nic nie wynika. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej uzupełniającej „trailer” wcielimy się w maskotkę zespołu – Eddiego.

Tajemnicza siła ma zamiar zniszczyć Eddiego, dzieląc jego duszę na miliony odłamków. Rozpoczyna podróż rozbity i odarty z mocy, ale z furią, która wleje paliwo do silnika jego zemsty.

Zapowiedź brzmi trywialnie, ciekawe jeszcze jak wyjdzie z realizacją pomysłu. Wszak Iron Maiden szczęścia do gier nie ma. Do tej pory powstał jeden potworek na podstawie twórczości zespołu. Zwał się Ed Hunter i był celowniczkiem na szynach, słabo zrealizowanym i nudnym. Wyglądał jak typowa gierka z kosza z crapami za piątaka. Najlepsze w niej chyba było to, że mogliśmy podczas grania posłuchać najbardziej znanych kawałków Żelaznej Dziewicy. Szkoda tylko, że zostały umieszczone w strasznej jakości w dodatku nie jako cd audio (więc nawet nie było sensu wpychać płyty do odtwarzacza). Miała być promocja, a wyszła kompromitacja. O grze szybko zapomniano i całe szczęście.

Czy tym razem będzie podobnie, czy dostaniemy tytuł godny Iron Maiden? Szczerze w to wątpię. Skończy się pewnie na jakiejś popierdółce z mikropłatnościami.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button