Aktualności

Grakademia #4

Pamiętacie, że już w najbliższy weekend (27-28 września) w Łodzi odbędzie się czwarta edycja Grakademii? Jeśli nie to przypominamy, że jest to wydarzenie skierowane do graczy oraz wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki, którzy chcieliby w miłej atmosferze wysłuchać szeregu prelekcji poświęconych zagadnieniom związanym z grami komputerowymi, a także wziąć udział w licznych konkursach oraz w turnieju FIFA 15.

Organizatorzy imprezy – Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki – postarali się, żeby wśród prelegentów popularnonaukowej konferencji nie zabrakło osób prezentujących różnorodne podejście do gier oraz działających w odmiennych gałęziach branży, dlatego też wystąpienia przygotują m.in. Tomasz Kreczmar, Sos Sosowski, Błażej Żywiczyński (CI Games), Łukasz Spierewka (SUPERHOT), przedstawiciele Techlandu, a także publicyści, badacze, krytycy, twórcy niezależni oraz animatorzy kultury gier wideo w Polsce. Po każdej prelekcji przewidziano także czas na krótką dyskusję z publicznością.

Oprócz wymienionych atrakcji na uczestników Grakademii będzie czekać również strefa pokazowa, zawierająca oryginalne i niezwykle interesujące gry zaprojektowane przez niezależnych twórców, a także strefa grania ze specjalnym kącikiem NINTENDO. Wstęp na wydarzenie oczywiście wolny, a dla 200 pierwszych uczestników przewidziano upominek w postaci gry studia Artifex Mundi. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie Grakademii http://grakademia.pl/node/58.

Grakademia 4
27-28 września 2014
Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Łódź
Konferencja i strefa grania
Konkursy i turnieje z nagrodami
Wstęp bezpłatny

https://www.facebook.com/Grakademia

http://grakademia.pl/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button