Aktualności

CUBERS: Arena – twin-stick slasher od Teyon wkrótce w sprzedaży

Ostatnim dużym i poważnym tytułem od Teyon był Terminator Resistance, przy którym bawiłem się w sumie dobrze. Tym razem dostaniemy od nich CUBERS: Arena szybki i dynamiczny twin-stick slasher, który ani nie jest duży, ani poważny. W dodatku zdecydowanie kierowany do młodszych odbiorców.

W CUBERS: Arena wcielimy się w postać Ballera, niewolnika walczącego o swoją wolność z szeregiem gladiatorów. Gra zaoferuje kilka wciągających trybów, a także 4 różne areny, każda z dedykowanymi efektami atmosferycznymi, wrogami i interaktywnym środowiskiem. Dodatkowo na gracza będzie czekać szeroka gama mini-gier w trybie solo i dla 2 graczy! Dostępny w grze arsenał pozwoli wybierać spośród 100 unikalnych broni, zbroi, tarcz, umiejętności oraz dodatków.

Za produkcję gry odpowiada Tomasz Dziobek – producent z 10 letnim doświadczeniem w firmie Teyon. Dotychczas w swojej karierze zajmował się grafiką 3D, teksturami, animacjami, a także projektowaniem gier od strony rozgrywki. Te doświadczenia oraz wiedza zdobyta przy pracy z silnikiem Unreal, umożliwiły mu rozpoczęcie prac nad własnym tytułem. Jest wielkim fanem gier akcji, a w szczególności slasherów z kanapową wersją trybu multi-player. CUBERS: Arena ma być grą właśnie w takim klimacie dla wszystkich tych, którzy kochają unicestwiać hordy przeciwników!

 

Steam:

https://store.steampowerd.com/app/862700/Cubers_Arena/

Trailer:

Źródło:
Informacja prasowa

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button