Aktualności

Game Dev Fest 8 Politechnika Warszawska – maj 2019

Game Dev Fest jest cyklem spotkań z osobami od lat związanymi z polską branżą tworzenia gier komputerowych. Składa się z czterech cotygodniowych spotkań – każde z nich jest świetną okazją do wysłuchania doświadczonych gamedeveloperów i skorzystania z ich rad. W tym miesiącu panel odbędzie się po raz ósmy.

Spotkania są przeznaczone zarówno dla początkujących twórców, jak i wyjadaczy z branży, każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas poprzednich edycji gośćmi byli twórcy takich gier jak: Cyberpunk 2077, Wiedźmin 3, This War of Mine, Lords of the Fallen, Shadow Warrior 2, The Vanishing of Ethan Carter, a także wielu innych topowych produkcji.

 

Wykłady odbywają się w sali 133 budynku Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 15/19.

 

 

Podczas tej edycji odbędą się 4 spotkania, po jednym w każdą środę:

8 maja
19:20 – Mateusz Pusty
20:30 – Grzegorz Ciach

15 maja
19:20 – Tomasz Jaworski
20:30 – Piotr Kubiński

22 maja
19:20 – Artur Reterski i Piotr Leszczyński
20:30 – Krzysztof Szulewa

29 maja
19:20 – Mateusz Wróblewski
20:30 – Panel dyskusyjny

Organizatorem panelu jest Koło Naukowe Twórców Gier Polygon – grupa działająca przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Koło funkcjonuje od 2009 roku i liczy sobie prawie 600 osób zarejestrowanych na Facebooku oraz średnio około 100 osób spotykających się co tydzień w ramach prezentacji tematycznych, wykładów i warsztatów. Głównym celem Koła Naukowego Polygon jest poszerzanie ogólnej wiedzy związanej z tworzeniem gier komputerowych.

Więcej informacji:

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1344291625710103/
Oficjalna strona Game Dev Fest: http://www.gamedevfest.pl
Oficjalna strona KNTG „Polygon”: http://kntgpolygon.pl
KNTG „Polygon” na Facebooku: https://www.facebook.com/kntg.polygon
Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/kntgpolygon

Wykłady są nagrywane i (za zgodą prelegenta) udostępniane na kanale YouTube, który już w tym momencie jest świetnym źródłem wszechstronnej wiedzy o branży gier wideo.

Oficjalna playlista Game Dev Fest na YouTube[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button