Aktualności

Wiedźmin 3: Dziki Gon – premiera ponownie przesunięta

Pierwotnie Wiedźmin 3: Dziki Gon miał ukazać się na jesieni tego roku. Studio CD Projekt RED postanowiło jednak przełożyć premierę na początek następnego roku. Teraz dowiadujemy się, że gra wyjdzie w maju.

Dokładnie 19 maja o ile oczywiście znów coś nie zostanie przesunięte. W oficjalnym komunikacie devów czemu tak, nie inaczej możemy przeczytać:

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką[…]Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

 

Nie pozostaje nam nic innego tylko cierpliwie czekać.

Nieoficjalnie się mówi, że zdecydowano się na taki krok po niezbyt pochlebnych opiniach grafiki zaprezentowanej na najnowszym trailerze.

Warto nadmienić, że Wiedźmin 3 został niedawno nagrodzony tytułem najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button