Aktualności

Fishing Adventure zawita na konsole Xbox One i Xbox Series X/S

Fishing Adventure jedna z najlepiej ocenianych gier wędkarskich, w której świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Zadebiutowała w 2019 r. na PC i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy. W kolejnym roku przeportowana na Nintendo Switch. 13 sierpnia zawita na Xbox One i Xbox Series X/S.

Gra studia MasterCode to jedna z najlepiej ocenianych w ostatnich kilku latach gier wędkarskich, co potwierdza wysoki odsetek pozytywnych recenzji graczy na Steam – obecnie 87 proc. pozytywnych opinii na blisko 700.

Fishing Adventure jest tytułem, który wyróżnia się spokojną i relaksującą rozgrywką, która przypadnie do gustu nie tylko fanom wędkarstwa. Oferuje graczom m.in. przeszło 30 gatunków ryb i 7 dużych łowisk, które są wzorowane na rzeczywistych lokacjach z różnych części świata (np. Stany Zjednoczone i Hawaje), a także realistyczny sprzęt wędkarski. Twórcy przygotowali również turnieje oraz zróżnicowane zadania wędkarskie do wykonania.

Główne cechy gry:

  • relaksująca rozgrywka;
  • ponad 30 różnych gatunków ryb;
  • zadania i turnieje;
  • 7 zróżnicowanych łowisk.

Data premiery na Xbox One i Xbox Series X/S – 13 sierpnia 2021 r.

Microsoft Store:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/fishing-adventure/9n43j5fb0qjm

Xbox Trailer:

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/games/detail/fishing-adventure-switch/

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1101140/Fishing_Adventure

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button