Aktualności

Podsumowanie 2018 roku na blogu

Czas podsumować mijający rok i zobaczyć, co się w tym czasie działo na blogu.

Na początek garść statystyk

W tym roku opublikowaliśmy 36 wpisów (średnio 3 wpisy miesięcznie)

Najchętniej czytany wpis (2018): Krew, pot i piksele

Najchętniej czytany wpis (od początku bloga): Path of Exile

Wszystkie tegoroczne wpisy popełnił Kr4wi3c. Alexa skupiła się na rozwoju zawodowym i nie udało jej się nic skrobnąć.

Nowa szata graficzna

Jak być może zauważyliście, strona dorobiła się też nowego motywu graficznego. Przy okazji zrobiliśmy nieco porządku wyrzucając kilka kategorii, kilka innych połączyliśmy, a kilku zmieniliśmy nazwy. Mamy nadzieję, że będzie teraz czytelniej i prościej. Przyspieszyliśmy także nieco działanie strony. Przez te wszystkie wprowadzone zmiany może się wydawać, że zrobiło się bardziej profesjonalnie, ale to tylko pozory. W środku – bez zmian. Znaczy nieprofesjonalnie i po swojemu 🙂  Mamy nadzieję, że wszystkie nowe ficzery przypadną Wam do gustu.

Co dalej?

W nowym roku zamierzamy kontynuować dzieło. Jest do napisania kilka zaległych recenzji (głównie moich… – Alexa), kilka tekstów przekrojowych. Pomysłów nie brakuje, gorzej z czasem, ale jesteśmy dobrej myśli.

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button