Aktualności

Ultimate Games wyda na Nintendo Switch Pet Care oraz Guess The Word

Pet Care oraz Guess The Word to kolejne polskie gry, które zostaną wydane na Nintendo Switch przez Ultimate Games S.A. Oba tytuły są skierowane do młodszych graczy. Pet Care daje możliwość opieki nad zwierzakami, a dzięki Guess The Word można w przystępny sposób uczyć się podstawowych słówek w języku angielskim. Gry pojawiły się w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) 14 lutego br.

Pet Care

Dzięki Pet Care młodzi gracze mogą bliżej poznać różne zwierzaki. Na odkrycie czeka 10 uroczych stworzeń, w tym m.in. kot, pies, koń, żaba czy łoś. Rozgrywka sprowadza się do opieki nad nimi, karmienia oraz zbierania odznak za takie działania. Co ważne, każdy zwierzak charakteryzuje się unikalnymi reakcjami na poczynania gracza.

Nieskomplikowaną i opartą na dotykowym sterowaniu rozgrywkę umilają w Pet Care urzekające animacje i odpowiednio dobrana muzyka.

Pet Care (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/pet-care-switch

Podstawowe informacje:

  • gatunek: edukacyjne, dla dzieci, familijne
  • producent: Baked Games
  • wydawca: Ultimate Games S.A.
  • język: angielski
  • data premiery: 14.02.2019 r. (Nintendo Switch)

Guess The Word

W Guess The Word gracz uczy się podstawowych słów w języku angielskim. Celem jest  możliwie jak najszybsze ułożenie z podanych liter właściwego słowa. Pomagają w tym odsłaniające się z czasem fragmenty rysunku obrazującego dane słowo. Gra oferuje też sympatyczną oprawę audiowizualną.

Stworzona przez Baked Games gra edukacyjna wyróżnia się również prostym i bardzo intuicyjnym sterowaniem. Wykorzystanie dotykowego ekranu konsoli pozwala na dotknięcie i przeciąganie liter, dzięki czemu można układać je we właściwe słowa.

Guess The Word (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/guess-the-word-switch

Podstawowe informacje:

  • gatunek: edukacyjne, dla dzieci, familijne
  • producent: Baked Games
  • wydawca: Ultimate Games S.A.
  • język: angielski
  • data premiery: 14.02.2019 r. (Nintendo Switch)

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button