Aktualności

Dog Trainer – nowa gra dla miłośników czworonogów od Moonlit i Frozen District

Amerykański Dzień Szczeniaka to szczególna okazja dla wielbicieli psów – także tych wirtualnych! Dzięki krakowskiemu studio Moonlit i wydawcy Frozen District (twórcy bestsellerowego House Flippera), gracze z całego świata wkrótce zyskają nowych przyjaciół na całe życie.

Dog Trainer to wyjątkowy symulator, który przenosi codzienne radości i wyzwania znane wszystkim właścicielom psów do wirtualnej rzeczywistości. Od wybrania jedynego w swoim rodzaju szczeniaka za pomocą zaawansowanego generatora, po codzienne obowiązki i zabawę ze swoim pupilem – gracze będą spędzać czas ze swoim psiakiem, opiekować się nim i co najważniejsze: budować cudowną więź, która zmieni się w prawdziwą przyjaźń! To najnowsza produkcja dwóch krakowskich spółek gamingowych – twórców gry Moonlit (Deadliest Catch: The Game, Model Builder) i wydawców Frozen District (znanych z przeboju Steam – symulatora House Flipper).

To właśnie z przyjaźni z pewnym psem zrodził się pomysł na grę. Poznajcie Sir Milesa von Veta (zwanego również Milo), wesołego, prawie 4-letniego owczarka border collie – honorowego członka Moonlitu, a prywatnie psa Michała Gardeły, założyciela i prezesa studia. Jak mówi sam Michał:

“Milo jest moim najlepszym przyjacielem i nie wyobrażam sobie życia bez mojego psa, bo wszędzie zabieram go ze sobą – nie wyłączając biura. Tworzenie gier to moja praca i pasja, dlatego cały czas myślę o tym, jak przenosić najfajniejsze doświadczenia z naszego życia do wirtualnego świata. Jako wielki miłośników psów od dawna zauważyłem, że w zasadzie brakuje gier, które oddawałyby prawdziwe wyzwania opieki nad zwierzakiem – z własnego doświadczenia wiem, że to często ciężka, ale bardzo satysfakcjonująca praca. Ponieważ Milo stanowi tak ważną część mojego życia i codziennie daje mi tyle emocji, od dawna marzyłem o stworzeniu takiej gry. I w końcu mam szansę to zrobić.”

Co możesz zrobić w grze Dog Trainer?

  • Za pomocą zaawansowanego generatora stwórz psa swoich marzeń!
  • Obserwuj jak z niesfornego szczeniaka zmienia się w mądrego psa.
  • Opiekuj się swoim pupilem – karm go, wyprowadzaj na spacery, zadbaj o czystość… przy psiaku nie brakuje obowiązków!
  • Naucz go niesamowitych sztuczek – od najprostszych poleceń po akrobatyczne ewolucje.
  • Wybierz najfajniejsze akcesoria i udowodnij, że Twój zwierzak wie co to styl
  • Trenuj ze swoim podopiecznym i wspólnie wygrywajcie zawody – konkursy zwinności, posłuszeństwa czy piękności.
  • I najważniejsze – zyskaj przyjaciela na całe życie!

Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam:

https://store.steampowered.com/app/1113080/Dog_Trainer/

Dog Trainer jest na razie w fazie produkcji. Data premiery gry na urządzenia PC zostanie ogłoszona wkrótce.

 

Źródło:
Informacja prasowa

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button