Aktualności

Everspace 2 – znamy datę premiery

Aczkolwiek nie do końca...

Ostatnim razem o Everspace 2 pisałem przy okazji Steam Summer Sale i udostępnionego z tej okazji dema, które na tyle mi się spodobało, że nie mogę się doczekać premiery. Co niestety szybko nie nastąpi. Gra początkowo będzie dostępna w Early Access, gdzie trafi jeszcze w tym roku. Konkretniej – w grudniu tego roku.

Docelowa premiera pełnej wersji planowana jest na 2022 na konsolach i PC, wtedy też gra wyjdzie z fazy Early Access.

Demo jest dostępne tutaj:

Everspace 2 Demo

Poniżej krótki filmik z moimi wrażeniami jak mi się grało w demko:

Dla przypomnienia Everspace 2 jest kontynuacją kosmicznej strzelanki, która ukazała się w 2017 roku. W przeciwieństwie do pierwowzoru jest bardziej dopracowana, ładniejsza i zdecydowanie mniej siermiężna. Zawierać ma także kampanię, której poprzednia gra z serii nie posiadała. E2 może okazać się także dobrym wyborem dla tych, dla których Elite Dangerous ma stanowczo za duży próg wejścia, a na Star Citizena nie mogą się doczekać.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button