Aktualności

Hellraid zostało wstrzymane

Hellraid, ambitny projekt studia Techland, który miał mieć swoją premierę jeszcze przed Dying Light, został oficjalnie wstrzymany. Jak można przeczytać w komunikacie prasowym produkcja gry wraca na deski kreślarskie.

Szkoda, bo gra zapowiadała się bardzo ciekawie. Takie dark fantasy z mechaniką Dying Light. Czyżby twórcy wymyślili tyle fajnych rozwiązań, które w połączeniu sprawiły, że gra stała się  niegrywalna i zaczynają od początku, czy może projekt ich przerósł na tyle, że wolą się skupić na tym na czym znają się najlepiej, czyli ruszają z produkcją Dying Light 2? Nie wiadomo. Dobre chociaż to, że Hellraid nie został całkowicie skasowany. Szkoda jednak, że w tym roku się nie pojawi.

Poniżej informacja prasowa:

Drodzy fani Hellraida,

Czujemy się zobowiązani poinformować Was, że Hellraid nie ukaże się w tym roku, jak pierwotnie planowaliśmy, a jego produkcja zostaje wstrzymana.

W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy wewnętrzną analizę i doszliśmy do wniosku, że Hellraid w swojej obecnej formie nie spełnia naszych własnych oczekiwań wobec tego projektu. W związku z tym zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót na deski kreślarskie i ponowne opracowanie koncepcji na nasz wymarzony tytułu dark fantasy. W tak zwanym międzyczasie pragniemy skonsolidować nasze zasoby i skupić się na dalszym rozwoju marki Dying Light.

Jednocześnie chcemy podziękować Wam serdecznie za Wasze wsparcie i aktywności. Jesteście najlepsi!

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button