Aktualności

Pixel Heaven 2020 – przenosi się do sieci i zmienia termin

Tegoroczna impreza odbędzie się online w terminie 2-6 grudnia 2020

Stało się, niestety. Pixel Heaven 2020 to kolejna impreza, która w związku z obecnie panującą sytuacją przenosi się do sieci. Nastąpiła także zmiana terminu na 2-6 grudnia 2020. Dobra informacja jest taka, że będzie to najdłuższa edycja festiwalu. Stacjonarne wydarzenie powróci w przyszłym roku (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca).

WAŻNA INFORMACJA / IMPORTANT ISSUE

—english below—
8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 przenosi się do sieci. W związku z szalejącą pandemią zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu tegorocznej edycji Festiwalu w trybie on-line.

Do końca liczyliśmy, że uda się nam mimo trudnej sytuacji przeprowadzić wydarzenie w trybie stacjonarnym. Dłużej jednak czekać nie możemy i nie możemy trzymać Was w niepewności. Impreza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 13 – 15 listopada 2020 r. w halach MIŃSKA 65. Przenosimy się do sieci i wkrótce poinformujemy o nowej dacie, dokładnej formule i programie pierwszej edycji Pixel Heaven Online.

Kilka słów wyjaśnienia. Jak się łatwo domyśleć nie było to planowane. Do końca traktowaliśmy opcję online jako ostateczność, stąd tak długo zwlekaliśmy z oficjalnym komunikatem. Sytuacja jest też trudna z punktu widzenia organizacyjnego i finansowego, ale to dotyka wszystkich organizatorów imprez. Poczyniliśmy przygotowania, mamy gotowe materiały, koszulki, gadżety itp. Część z nich pewnie uda się jeszcze wykorzystać – czy to podczas edycji tegorocznej online czy podczas kolejnej „na żywo” (mamy taką nadzieję). Szkoda wielu ustaleń z wyjątkowymi gośćmi, którzy mieli nas odwiedzić. Porozmawiamy z niektórymi z nich on-line, a inni przyjadą do nas jak już minie zaraza. Szczególnie żałuje tej sytuacji Jussi Koskela, twórca serii Ski Jump (czyli popularnego u nas „Małysza”), który planował podczas Pixel Heaven zaprezentować nową odsłonę gry. Mieliśmy gotowy plan, żeby zrobić wokół tego naprawdę spore zamieszanie…

Szczegóły edycji on-line opublikujemy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, mocno pracujemy nad tym, żeby było to wartościowe i udane wydarzenie, zarówno dla fanów gier jak i szeroko pojętej branży.

Najważniejsi w tej sytuacji są dla nas oczywiście Goście, Wystawcy i Partnerzy, którzy nabyli karty wstępu bądź zawarli z nami umowy na wynajem stoiska czy pakiety sponsorskie. Dlatego poniżej wyjaśniamy kwestie, które są dla Was na pewno istotne w zaistniałych okolicznościach.

CO Z ZAKUPIONYMI KARTAMI WSTĘPU NA FESTIWAL PIXEL HEAVEN 2020?
Dla wszystkich osób, które dotychczas nabyły karty wstępu mamy dwa rozwiązania:
1. Zwrot środków – w tym celu prosimy o e-mail z potwierdzeniem zakupu (biletem) na adres hello@pixel-magazine.com
2. Nabyta karta wstępu zachowuje ważność na kolejną edycję Festiwalu Pixel Heaven (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca 2021) i oczywiście uprawnia do udziału w tegorocznej edycji online. Koszulki i inne gadżety dostarczymy pocztą. Ponadto każda osoba, która zdecyduje się na to rozwiązanie otrzyma od nas wyjątkowy prezent: dostęp do pełnego archiwum magazynu PIXEL w formacie PDF (numery 1 – 65). To łącznie ponad 8000 stron o wartości 643,50 PLN – doskonała okazja do uzupełnienia lub rozpoczęcia kolekcji! W przypadku takiej decyzji, nic nie musicie dodatkowo robić. Nie ukrywamy, że rekomendujemy i z góry dziękujemy za skorzystanie właśnie z tej opcji

CZY UMOWY SPONSORSKIE / PARTNERSKIE / WYSTAWIENNICZE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ?
Wszystkim Wystawcom, Partnerom i Sponsorom przygotujemy nową, dostosowaną do okoliczności ofertę w odniesieniu do tegorocznej edycji. Ponadto umowy zachowają ważność na kolejną edycję Festiwalu (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca 2021). Oczywiście jeżeli z jakichś powodów to rozwiązanie nie jest do przyjęcia dla dotychczasowego partnera / sponsora / wystawcy – istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrot środków.

Na pewno zdajecie sobie sprawę, że jest to decyzja bardzo trudna dla nas i na pewno smutna dla wielu z Was. Ale wiemy też, że ją rozumiecie. Musimy sobie radzić w zaistniałych okolicznościach. Wierzymy, że po ośmiu latach wspólnego tworzenia wyjątkowego klimatu Pixel Heaven uda się nam przetrwać dziwny czas i wrócimy w przyszłym roku z jeszcze większym pierd…, znaczy przytupem!

Trzymajcie się zdrowo!

—–

źródło: https://www.facebook.com/events/438323560394581/permalink/686137252279876/

Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku świat znormalnieje.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button