Aktualności

Lords of the Fallen: nagrody na German Developer Awards 2014

Gra Lords of the Fallen, najnowsza produkcja CI Games oraz Deck 13, otrzymała na wczorajszej gali finałowej German Developer Awards 2014 trzy nagrody, w tym najważniejszą, czyli Best Game 2014. Polski tytuł tryumfował również w kategoriach: Best Action Game oraz Best Game Design.

“Lords of the Fallen jest największym zwycięzcą tego prestiżowego konkursu. Jesteśmy dumni z aż trzech nagród, zwłaszcza, że pośród nich znajduje się ta najważniejsza – dla najlepszej gry 2014 roku” – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

 

Więcej informacji na temat plebiscytu oraz zwycięzców w pozostałych kategoriach znajduje się tutaj.

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button