Aktualności

Beneath zabierze nas w podróż po głębinach oceanu

Beneath z wyglądu bardzo przypomina mi Fear – stareńką już strzelankę z dreszczykiem i dziwnymi zjawiskami. Zastosowano tu podobny sposób renderowania otoczenia, podobne oświetlenie, a silnik przywodzi ewidentne skojarzenia z LithTech. Ba, nawet użyte modele broni kojarzą się z tym niegdysiejszym hitem Monolith. Tylko w tym przypadku akcja zabierze nas pod wodę. W głębiny oceanu.

Beneath to pierwszoosobowa przygoda podszyta horrorem, której akcja rozgrywać ma się w tajemniczych głębinach oceanu. Noah Quinn, weteran nurków głębinowych, musi uciec z podwodnego świata wypełnionego przerażającym strachem, tak koszmarnym, że nie można go sobie wyobrazić – wyczuwam duże wpływy samotnika z Providence.

Czoła zgrozie stawimy oczywiście uzbrojeni po zęby w broń ostrą oraz spryt. Gra ma być pełna terroru, napięcia i akcji pompującej adrenalinę. Walka ma być intensywna i zapewniać niesamowite wrażenia mrożące krew w żyłach.

Brzmi to wszystko wybornie. Zobaczymy ile z tego się sprawdzi. Na premierę niestety jeszcze sobie poczekamy. Ta planowana jest dopiero na przyszły rok. Beneath pojawi się na PC (Steam), PlayStation 5 i Xboksach Series X i S. Póki co na osłodę dostaliśmy trailer:

https://store.steampowered.com/app/1593230/Beneath/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button