Aktualności

Road Diner Simulator – kolejna gra z uniwersum Gas Station Simulator

Studio DRAGO entertainment pracuje nad grą Road Diner Simulator, która rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co dobrze przyjęty Gas Station Simulator. Rozgrywka przeniesie się na drugą stronę Route 66 – naprzeciw stacji benzynowej znanej z poprzedniej gry studia.

Zabawa w Road Diner Simulator będzie polegać na renowacji, rozbudowie oraz prowadzeniu klasycznej, amerykańskiej restauracji – dinera. Gracz będzie musiał wykazać się umiejętnościami zarządzania i strategicznym myśleniem – od jego decyzji będzie zależała egzystencja jadłodajni.

DRAGO entertainment zamierza w pełni wykorzystać potencjał swojego hitu z 2021 roku i stworzyć uniwersum, które zapewni wiele dodatkowych godzin rozrywki. Kolejną grą z serii, która zostanie osadzona w tym settingu będzie Motel Simulator.

Gas Station Simulator w pierwszym roku od premiery zakupiło ponad 700 tys. użytkowników platformy Steam. Płatny dodatek do gry – Can Touch This – nabyło przeszło 80 tys. osób. Nic dziwnego, że studio idzie za ciosem i szykuje kolejne gry w tym uniwersum.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button